تحلیلگر مشهور بازار ارزهای دیجیتال می‌گوید که هیچ سرمایه‌گذاری بهتر از بیت کوین وجود ندارد

دون‌آلت، یکی از مشهورترین تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال با بیش از ۴۶۹,۰۰۰ دنبال‌کننده در توییتر، اعلام کرده که دیگر به دنبال فروش بیت کوین نیست و باور دارد که هدف اولیه این ارز دیجیتال محدوده ۳۵,۰۰۰ دلار است.

او در وضعیت اقتصادی فعلی، سرمایه‌گذاری در بیت کوین و آلت کوین‌ها را بهترین گزینه ممکن می‌داند و تأکید می‌کند که در ابتدا قصد داشت بعضی از بیت کوین‌هایش را با قیمت ۳۵,۰۰۰ دلار بفروشد، اما دیگر فکر نمی‌کند که این کار را انجام دهد.

درباره ارزهای د یجیتال

ارزهای د یجیتالی در حقیقت ارزهایی هستند که با پروتکل‌های رمزگذاری‌شده طراحی می‌شوند و هدف‌شان کاهش تقلب و ممانعت از جعل و کلاه‌برداری ارزی است.مهم‌ترین ویژگی ارز د یجیتال در غیرمتمرکز بودن آن است. یعنی هیچ نهاد، سازمان یا دولت خاصی، آن را تحت نظارت و کنترل خود ندارد.

در نتیجه، دیگر خبری از دخالت دولت‌ها در مدیریت و پیشبرد پروژه‌های موجود در شبکه بلاک‌چین نیست. شبکه بلاک چین، شبکه‌ای وسیع و گسترده است که ارزهای دیجیتالی در بستر آن تبادل می‌شوند.

استفاده از انواع ارز دیجیتال برای تراکنش‌های مالی مختلف از نقاط گوناگون دنیا مقدور است. برای انجام هرگونه تراکنش با ارز دیجیتالی در بستری گسترده نیاز به کلید‌های عمومی و خصوصی وجود دارد.

این کلیدها، امنیت فعالیت با رمزارزهای دیجیتالی را بالا می‌برند. در واقع، عملیات تراکنش با کریپتوکارنسی ها به کمک فرایندهای رمزگذاری مسیر تراکنش انجام می‌شود.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید