برای دانلود اپلیکیشن صرافی پیشرو جهت خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال اپلیکیشن نوع سیستم عامل خود را انتخاب کنید

دانلود اپلیکیشن صرافی پیشرو   

صرافی پیشرو، یک سامانه خصوصی و دانش‌بنیان پیشرو در زمینه رمزارزش‌ها و پرداخت‌های برون‌مرزی است که با وابستگی به شبکه کشوری کسب و کار پشتیبان، در اردیبهشت سال ۱۳۹۶ با نام تجاری پیشرو اکس تأسیس شد. این صرافی به همراه شرکت‌های زیرمجموعه‌اش، اروم پیشرو و پیشرو فناوران غرب(نمایندگی پخش تجهیزات رایانه ای)، به مدت ۴ سال با تکنولوژی جهانی بلاکچین همگام بود و با تکمیل و ارتقای زیرساخت‌های خود، وارد سطح جدیدی از بازار شد تا در اسفند ۱۳۹۹ به هلدینگ اس تی تبدیل شود. اکنون، با ساختاری قدرتمند و دانش‌بنیان، صرافی پیشرو اهدافی به مراتب بزرگتر و در سطح ملّی را دنبال می‌کند.

صرافی پیشرو، با مشتری مداری، امانت‌داری، ارائه خدمات منصفانه و حفظ تمام و کمال منافع کاربران، سرلوحه و مهمترین اصول کاری خود را معرفی می‌کند. نام‌گذاری پیشرو، به هدف والای سامانه اشاره دارد که باید سامانه‌ای به وسعت یک کشور و متعلق به آحاد مردم آن باشد. صرافی پیشرو معتقد است که برای تمام اعضای خود، چه کاربر باشند و چه کارآفرین، سودآور، درآمدزا و مفید باید باشد.

خاطر نشان می‌کنیم که صرافی پیشرو، از لحظه شکوفایی تاکنون و همیشه یک پلتفرم “خصوصی” بوده و تحت مالکیت هیچ سازمان یا نهاد غیرخصوصی نمی‌باشد.

اکنون می توانید جهت دانلود اپلیکیشن ما اقدام کنید.