آیا بیتکوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد؟ تحلیلگر حرکت قیمتی بیتکوین را به عنوان “تحول کتابخانه‌ای” توصیف می‌کند

یک تحلیلگر می‌گوید بیتکوین در حال رقم زدن یک حرکت تجاری کلاسیک است که می‌تواند منجر به رسیدن به قیمتی بزرگ به ارزش ۱۰۰ هزار دلار شود.

چه زمانی بیتکوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد؟

در یک توییت در تاریخ ۱۴ مارس، چارلز ادواردز، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری کاپریول، حرکت قیمتی بیتکوین در سال ۲۰۲۳ را “تحول برگشتی با تعریف برخورد و اجرا” توصیف کرد.

ادواردز درباره قیمت بیتکوین می‌گوید: “زمینه بازگشت به وجود آمده است”.
با عبور از مرز ۲۶ هزار دلار و رسیدن به بالاترین سطح نه ماهه خود در این هفته، BTC/USD در حال بازیابی است که به ندرت قبلاً دیده شده است.
با وجود خنک شدن زیر ۲۵ هزار دلار در زمان نوشتن این متن، فرایند زمانی بلندمدت برای تحلیلگران از پیش از بازار خرسی سال ۲۰۲۲ آن‌ها را هیجان‌زده کرده است.

برای ادواردز، بیتکوین در سال ۲۰۲۳ مطابق با کتاب‌های بازار بوده است. او معتقد است که بزرگترین رمزارز در حال تلاش برای بهبود الگوی “تحول برخورد و اجرا” است.

پیش بینی قیمت بیت کوین

فاز پایین ترین سطح الگوی تحول برخورد و اجرا توسط منابع سرمایه‌گذاری Wealthy Education به شرح زیر تعریف شده است:

ادواردز خلاصه کرد: “تحول برگشتی با تعریف برخورد و اجرا بیتکوین به شکل کتابخانه‌ای کامل است و هدف بیش از ۱۰۰ هزار دلار است.”

نمودارهای همراه نوشته الگوی برخورد و اجرای آن را شرح دادند، که نشان می‌دهد BTC/USD در مراحل آخرین شکست
روند خود قرار گرفته و در حال حاضر به ثبات رساندن تغییرات مهم مقاومت و پشتیبانی است.

اینکه بعداً چه اتفاقی می‌افتد – به عنوان “دویدن به سمت بالا” شناخته می‌شود – زوج BTC/USD را به هدفی با شش رقمی خواهاند رساند.

بیتکوین
بیتکوین

با این حال، ادواردز به عنوان یک الگوی نمودار، برخورد و اجرای آن ممکن است “ناموفق” باشد و بنابراین نباید به عنوان اساس برای یک استراتژی معاملاتی یا سرمایه‌گذاری استفاده شود.

مقاومت قیمت اساسی بیتکوین در آینده
برای دیگران، ارزش‌های بالای بیتکوین همچنان خیالی باقی مانده است.

مقاومت قوی‌ای در نزدیکی قیمت فعلی بیتکوین وجود دارد که گاوهای بیتکوین تاکنون نتوانسته‌اند آن را شکست دهند. میانگین های متحرک کلیدی (MAs) در بازه زمانی هفتگی نیز هنوز مورد چالش قرار نگرفته‌اند.

“سناریوی بهترین برای بیت کوین، شکستن 200 میانگین متحرک در این حرکت فعلی است”، تاجر و تحلیلگر “Rekt Capital” درباره تعامل کنونی بین BTC/USD و میانگین متحرک 200 هفته صحبت کرد.

او نشان داد که رد شدن‌های قبلی منجر به ضرر دو رقمی شده‌اند.

“به وضوح، 200 میانگین متحرک به عنوان مقاومت ضعیف شده است. با این حال، اگر رد شدن‌های 200 MA با نرخ 10% کاهش یابد، چه اتفاقی می افتد؟”، او ادامه داد.

“اگر بیتکوین در زودترین فرصت نتواند 200 MA را شکست دهد، آیا ممکن است با -12٪ رد شود؟”

بیتکوین
sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید