بازار NFT مبتنی بر سولانا تا دو هفته دیگر تعطیل می‌شود

توسعه‌دهندگان پلتفرم فورم‌فانکشن (Formfunction)، که یک بازار توکن‌های غیرمثلی مبتنی بر بلاکچین سولانا است، اعلام کرده‌اند که قصد دارند این پلتفرم را به دلیل کاهش حجم معاملات و قیمت‌ها در بازار NFTها، تعطیل کنند.

آن‌ها بدون ارائه دلیل دقیق، توضیح داده‌اند که پس از بررسی‌های دقیق و گفت‌وگوهای زیاد، این تصمیم را گرفته‌اند.

فورم‌فانکشن تنها تا تاریخ ۲۹ مارس (۹ فروردین ۱۴۰۲) فعال خواهد بود. این بازار NFT در فوریه ۲۰۲۲ (بهمن ۱۴۰۰) شروع به کار کرده بود و در حالی که تنها ۱۳ ماه از راه‌اندازی آن گذشته، قرار است تعطیل شود.

ارز سولانا چیست؟

Solana یک پروژه منبع باز است با ویژگی‌های سرعت انجام تراکنش بالا، مقیاس پذیری بالا، پشتیبانی از قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) و کارمزد تراکنش پایین است.

“Solana” در مقایسه با دیگر بلاک چین‌های رقیب، مانند اتریوم و… تعداد بالایی تراکنش را در زمان کوتاه و با کارمزدی پایین، پردازش می‌کند.

ارز دیجیتال سولانا (Solana) یک بلاک چین رمز ارزی پشتیبانی کننده از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز می باشد که از طریق اثبات سهام با کمترین موانع ورودی به دنبال به حداکثر رساندن بازدهی و کارایی شبکه خود می باشد. پردازش در این شبکه به صورت 50 الی 65 هزار تراکنش در ثانیه و با محدودیت بیش از 70,000 تراکنش صورت می گیرد.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید