شیباریوم

یک کاربر ادعا کرده که توسعه‌دهندگان شیبا، کد بلاک چین شیباریوم را کپی کرده‌اند

در کانال رسمی دیسکورد شیبا (شیباریوم) ، استیو عضوی از تیم رشد این پروژه و یکی از اعضای عالی‌رتبه جامعه شیبا، ادعا کرده است که توسعه‌دهندگان شیبار یوم، کد این پروژه را از یک بلاک چین دیگر کپی کرده‌اند.

او مدعی است که شبکه آزمایشی شیبار یوم از آیدی ۹۱۷ بلاک چین رینیا در زمان انتشار در دسامبر ۲۰۲۲ (آذر ۱۴۰۱) استفاده کرده است.

استیو در توضیحات خود افزود که شناسه ۹۱۷ که از بلاک چین رینیا در دسامبر ۲۰۲۲ (آذر ۱۴۰۱) برداشت شده بود، برای تعیین مقصد تراکنش‌ها و ارسال آنها به شبکه‌های مختلف، در کیف پول‌های شیباریوم استفاده می‌شود. او معتقد است که شبکه آزمایشی شیبار یوم، فایل پیدایش بلاک چین خود را از رینیا به ارث برده و نام آن را تغییر داده است؛ اما به یاد نیاورده که شناسه ۹۱۷ را نیز تغییر دهد.

شیباریوم چیست؟

شیباریوم (Shibarium) یک بلاک چین لایه ۲ است که قرار است، توسط تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو بر روی شبکه اتریوم ساخته شود. شیباریوم برای کاهش وابستگی به اتریوم ساخته خواهد شد که به بهبود مقیاس‌پذیری و افزایش سرعت تراکنش‌ها کمک خواهد کرد.

شیباریوم (Shibarium) یک بلاک چین لایه ۲ است که قرار است، توسط تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو بر روی شبکه اتریوم ساخته شود. شیباریوم برای کاهش وابستگی به اتریوم ساخته خواهد شد که به بهبود مقیاس‌پذیری و افزایش سرعت تراکنش‌ها کمک خواهد کرد. این بلاک چین لایه ۲ هنوز به‌صورت کامل راه‌اندازی نشده است؛ اما تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو در برخی از اعلامیه‌ها بیان کرده‌اند که پس از راه‌اندازی شیبا ریوم توکن SHIB به این بلاکچین لایه ۲ منتقل خواهد شد. قبل از اینکه در مورد شیبا ریوم توضیح دهیم باید در مورد شیبا اینو و بلاک چین‌های لایه ۲ اطلاعات حداقلی را داشته باشید، اگر هنوز در مورد این دو موضوع اطلاعات کافی ندارید، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید