shib

چالش‌گر شیبا اینو؟ چگونه این کوین ممی با بازار به سرعت پیش می‌رود

در اکوسیستم کوین‌های ممی، شیبا اینو دومین کوین شوخی مشهور است، تنها پشت سر داج کوین. شیبا اینو در ماه اوت ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۲۱ به شهرت جهانی رسید با ایده‌ای که یک توکن ممی پیشرفته‌تر از داج کوین است.

شیبا اینو به جای ارائه تنها تبادل ارزش و لحظات خوب، بسیاری از ابزارهای جهان واقعی را در بر گرفته است که باعث شده است که در جهتی کاملا جدید از داج کوین رهبری در زیر بخش رو به رشد کند.

با این حال، شاید shiba inu اکنون خبر قدیمی باشد، در نظر گرفتن تعداد کوین‌های ممی که به سرعت بازار کریپتو را تصاحب می‌کنند. یکی از آن‌ها با پیشنهادی منحصر به فرد، کوین ممی Love Hate Inu با رای بگیرید به منظور کسب درآمد است.

فقط دو گزینه، بدون میانه
بله، نام این پروژه جدید Love Hate Inu است. این پروژه بر اساس ایده یک سناریوی رای دهی ساخته شده است که در آن رای دهندگان دو گزینه را انتخاب کرده و رأی خود را ثبت می کنند.

با این پروژه، کاربران با ست کردن توکن شبکه LHINU و انتخاب بین “عشق” و “نفرت”، قادر به بیان نظرات خود به صورت مستقل و شفاف خواهند بود.

معرفی ارز شیبا

(SHIBA INU) یا (SHIB)، یکی از ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز است که در سال 2020 به وجود آمده است. شخصی به نام “ری اوشی” این رمز ارز را ایجاد کرده است. شیبا اینو نوعی نژاد سگ ژاپنی است که از عکس آن برای نمایش دوج کوین، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید