btc

گزارش‌ها نشان می‌دهد Robinhood، واریز و معامله‌ی USDC را متوقف کرده است

صرافی رابین هود Robinhood، یک پلتفرم که از طریق یک برنامه موبایلی، معامله بدون کمیسیونی از جمله ارزهای رمزپایه را ممکن می‌سازد، واریز و معامله‌ی USDC را متوقف کرده است.

گزارشات نشان می دهد که این پورتال معاملات و واریزات USDC را به طور موقت متوقف کرده است. استبل کوین در حال حاضر تحت فشار است و نسبت به دلار سبز از پای خارج شده است.

صرافی رابین هود (Robinhood) یک برنامه معاملاتی بدون کمیسیون است که بعد از راه‌اندازی در سال ۲۰۱۵ موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است. این پلتفرم دارای بیش از ۱۰ میلیون کاربر و میلیارد‌ها دلار تراکنش است.

رابین هود دنیای مالی را تحت تأثیر خود قرار داده است و یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا است. این رابین هود را با انیمیشن رابین هود معروف اشتباه نگیرید. رابین هود معاملات را بدون دریافت کمیسیون انجام می‌دهد و به کاربران مدیریت کامل حساب را ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، Robinhood یک حساب مدیریت نقدی ارائه می‌دهد که به وسیله آن شما می‌توانید از پول و سرمایه اولیه‌تان سود بگیرید و هزینه‌های خود را با کارت نقدی مسترکارت پرداخت کنید و یا از ۷۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز پول نقد را به صورت رایگان برداشت کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که رابین هود هیچ هزینه‌ای برای ایجاد حساب و کارمزد نقل و انتقالات دریافت نمی‌کند.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید