web3

کیف پول هوشمند Plena با برنامه معرفی بازاریابی و اهدای توکن Plena به کاربران، راه‌اندازی شد

کیف پول هوشمند Plena، یک کیف پول خودنگهدار کریپتو با پشتیبانی از Account Abstraction است که برنامه معرفی خود را معرفی کرده است که جوایزی تا ۱ میلیون دلار ارز دیجیتال Plena ارائه می‌دهد. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد دوستان و خانواده خود را به پلتفرم دعوت کنند و در عوض جوایزی دریافت کنند.

کاربران باید لینک معرفی خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند تا بتوانند شرکت کنند. هنگامی که یک کاربر جدید برنامه را دانلود کرده، با استفاده از لینک معرفی ثبت نام کرده و سه تراکنش روی زنجیره Fantom انجام دهد، معرف و کاربر جدید هر کدام ۵۰ امتیاز دریافت می‌کنند.

مشتریان موجود می‌توانند تعداد نامحدودی از معرفی‌ها را انجام دهند، اما باید مشتریان جدید برنامه Plena باشند. این بدان معناست که هر چه دوستان و اعضای خانواده بیشتری معرفی کنید، فرصت بیشتری برای برنده شدن جوایز بیشتر خواهید داشت.

علاوه بر این بازی سازی، برنامه معرفی کیف پول هوشمند Plena به کاربران امکان برنده شدن جوایز بزرگتر را می‌دهد. پلتفرم جوایزی ارزش تا ۱۰۰٬۰۰۰ دلار ارز دیجیتال Plena را به ۱۰۰ نفر اول در جدول رده بندی اهدا می‌کند.

کیف پول هوشمند پلنا، یک کیف پول خودمختار رمزارزی است که پشتیبانی اصلی برای “Account Abstraction” را دارد. این کیف پول به کاربران این امکان را می دهد که بدون نیاز به دانش گسترده از بلاکچین، در سفر رمزارزی خود شروع به کار کنند. رویکرد این کیف پول برای مقابله با چالش های رمزارزی، مانند تجربه کاربری نامناسب، دسترسی به فناوری بلاکچین را بهبود می بخشد. پلنا با هدف جذب یک میلیارد کاربر جدید از طریق کیف پول قرارداد هوشمند خود، فعالیت می کند.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید