“circle برای ‘پوشش هرگونه کمبود’ در ذخایر USDC، رالی استیبل‌کوین را آغاز می‌کند”

شرکت Circle Internet Financial در روز شنبه اعلام کرد که در صورت عدم دریافت کلیه یک ذخیره نقدی ۳.۳ میلیارد دلاری که در بانک Silicon Valley نگهداری می‌شد، “هرگونه کمبود” در دارایی‌های پشتیبانی از ارز پایدار USDC را پوشش خواهد داد.

در یک پست وبلاگ، Circle گفت که “پشت USDC ایستاده و با استفاده از منابع شرکتی، در صورت لزوم از سرمایه خارجی استفاده می‌کند تا هرگونه کمبود را پوشش دهد”.

این قول به عنوان نگرانی تریدرهای رمزارز درباره ارزش USDC، یک ارز پایدار که قرار است به دلار آمریکا مرتبط شود، پایین آمد، پایه گذاری شد. در زمانی که بانک Silicon Valley در روز جمعه توسط FDIC مصادره شد، Circle ۳.۳ میلیارد دلار از پشتیبان نقدی USDC را در بانک نگهداری می‌کرد.

Circle اعلام کرد که سعی کرده بود دارایی‌های خود را قبل از فروپاشی SVB منتقل کند و این تراکنش می‌تواند در روز دوشنبه، هنگامی که بانک‌های آمریکایی عملیات عادی خود را از سر می‌گیرند، تسویه شود.

Circle گفت: ” با این حال، همچنین ممکن است SVB ۱۰۰٪ برنگردانده شود و برگشت آن ممکن است مدتی طول بکشد، زیرا FDIC IOU (یعنی گواهی پذیرش دریافت) و سود سهام پیشرفته را به بسترهای سپرده‌گذاران صادر می‌کند”. به گزارش Coingecko، ارزش stablecoin در ۲۴ ساعت گذشته به تا ۰.۸۸ دلار کاهش یافت و پس از اعلام، به ۰.۹۷ دلار بازگشت.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید