۵ میلیون دلار دوج‌کوین از صرافی بایننس خارج و به کیف‌پول ناشناسی انتقال یافت

داده‌ها نشان می‌دهد که یک نهنگ دوج‌کوین حدود ۵ میلیون دلار دوج از صرافی ارز دیجیتال بایننس برداشت کرده و به کیف‌پولی انتقال داده است.

طبق داده‌های سرویس Whale Alert، این تراکنش شامل جابه‌جایی حدود ۶۷.۴ میلیون دوج بوده که در زمان انجام انتقال، کمی کمتر از ۵.۱ میلیون دلار ارزش داشت.

اینکه تراکنش انجام شده به قصد انباشت دوج‌کوین‌ها در کیف‌پول شخصی بوده یا پرداخت خارج از صرافی انجام گرفته است، مشخص نیست اما عموما برداشت از صرافی‌ها با هدف نگهداری طولانی مدت است و نشانه صعودی تلقی می‌شود.

معرفی ارز دوج کوین

دوج کوین یکی از پرطرفدارترین ارزهای دیجیتالی است که ابتدا در سال 2013 به وسیله Jackson Palmer و Billy Markus ایجاد شد. این ارز دیجیتالی برخلاف بیت کوین که به عنوان یک ارز طلایی شناخته می شود، به عنوان یک ارز شبیه به پول برای پرداخت و تجارت طراحی شده است.

دوج کوین دارای سرعت بالاتر و کمیسیون کمتر از بیت کوین است، به همین دلیل در معاملات بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، جوامع آنلاین بزرگی مانند Reddit و Twitter به این ارز دیجیتالی اعتقاد دارند و به طور فعال از آن استفاده می کنند.

دوج کوین به عنوان یک ارز دیجیتالی پایدار به شمار می رود و ارزش آن در طول زمان به طور قابل توجهی رشد کرده است. این ارز دیجیتالی در ابتدا برای شوخی ایجاد شده بود، اما با گذشت زمان جامعه کاربری آن به صورت گسترده تری در سراسر جهان افزایش یافت. دوج کوین دارای یک جوامع آنلاین بزرگ و پرشور است که به شدت در جامعه کاربری آن پیشرفت کرده است.

همچنین با وجود اینکه دوج کوین ارز دیجیتالی جدیدی است، اما بسیاری از صرافی های بزرگ این ارز را قبول کرده و شما می توانید با استفاده از آن به راحتی خرید و فروش کنید.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید