پیش‌بینی قیمت ار ای پی (XRP) در حالی که یک قاضی سعی می‌کند یک دفاع کننده برجسته XRP را از دادگاه منع کند – چه اتفاقی می‌افتد؟

قیمت ارز دیجیتال XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۲٪ افزایش یافته و به مبلغ ۰٫۳۶۹۸۰۵ دلار رسیده است. در حالی که بازار ارزهای دیجیتال شب گذشته تقریباً حرکت نکرده است، این ارز در هفته گذشته ۲٫۵٪ کاهش یافته و در ۳۰ روز گذشته ۱۰٪ کاهش داشته است، به دلیل اخبار مربوط به مشکلات مالی بانک Silvergate که باعث شده اند، بازار نسبت به این ارز احساس ناامیدی کند.

با این حال، پرونده Ripple-SEC در حالی است که به نظر می‌رسد ممکن است نتایج مثبتی برای XRP به دنبال داشته باشد. قاضی Analisa Torres درخواست شرکت Ripple برای استثنای شهادت یک شاهد توسط SEC را تأیید کرده است، در حالی که این دادستانی همچنین درخواست خود را برای لغو وضعیت amicus دفاع کننده معروف XRP به نام John E. Deaton رد کرده است.

این مسئله تأیید می‌کند که پرونده SEC قوی نیست و این قاضی ممکن است تصمیمی بگیرد که این شرکت بتواند به همان شکل کار خود را ادامه دهد. شاخص‌های XRP نشان می‌دهند که این ارز نزدیک به کف خود است و به زودی یا دیرتر به احتمال زیاد به ارتقا خواهد رسید.

میانگین حرکتی 30 روزه آن (رنگ قرمز) به تازگی زیر میانگین 200 روزه آن (رنگ آبی) فرو رفته است و هر چه بیشتر فرو رود، احتمال برگشت قیمت به بالا بیشتر می شود.

در همان زمان، شاخص نسبی قدرت XRP (بنفش) به 40 رسیده است که نشانگر نزدیک شدن آن به وضعیت بیش خریداری شده است.

سطح مقاومت کلیدی امروز 0.37 دلار است، یک قیمت که اگر XRP بتواند به طور قطعی آن را شکست دهد، ممکن است نشانه افزایش قیمت بیشتر باشد.

با توجه به اخبار اخیر مربوط به پرونده طولانی مدت Ripple-SEC، در آینده نزدیک این سکه ممکن است واکنش مثبتی نشان دهد.

همانطور که در بالا ذکر شده، دو رای اخیر به سمت Ripple در چند روز گذشته پیش رفته‌اند و قاضی آنالیزا تورز درخواست شرکت برای حذف پاتریک دودی به عنوان شاهد متخصص را تایید کرده است.

گزینه‌های جایگزین برای XRP

اگرچه XRP به شدت ارزش زیرقیمتی دارد، اما تا پایان پرونده Ripple-SEC به یک رالی بزرگ نخواهد رسید، که این ممکن است تا نیمه دوم سال اتفاق نیفتد. در این میان، گزینه‌های دیگری مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و دوژکوین می‌توانند به عنوان جایگزین‌های مناسب در نظر گرفته شوند.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید