ارز دیجیتال لئو (LEO) چیست؟

ارز دیجیتال لئو (LEO) چیست؟

در دهه اخیر، ارزهای دیجیتالی نظیر بیت‌کوین، لایت‌کوین و اتریوم به دلیل رشد قابل توجه قیمت‌های خود، به چشم افراد جهانی خیره کرده‌اند. این رشد قابل ملاحظه نه تنها مختص به ارزهای فوق محدود است، بلکه رمزارزهای متعددی در این بازه زمانی وارد بازار شده‌اند که عملکرد موفقی داشته‌اند و با توجه به تیم‌های توسعه‌دهنده حرفه‌ای و ساختارهایشان، پتانسیل آینده‌ای درخشان را در اختیار دارند. از این رو، افرادی که با ارزهای دیجیتال برجسته آشنایی دارند، می‌توانند فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارزشمندی را شناسایی و سودآوری قابل توجهی کسب کنند. ارز دیجیتال لئو (LEO) یکی از این ارزهای دیجیتال است که توکن آن جزء دسته توکن‌های کاربردی محسوب می‌شود.

لئو در سال ۲۰۱۹ توسط صرافی ارز دیجیتال بیت‌فینکس معرفی و به بازار عرضه شد. این اقدام در واقع به عنوان پاسخی به انتقادها و فشارهایی از سوی دولت آمریکا نسبت به شرکت iFinex صورت گرفت. هدف اصلی از پشت سر ساخت توکن لئو، تقویت و توسعه جامعه کاربران صرافی بیت‌فینکس بوده است.

در این مقاله، نیاز داریم تا به طور جامع به تمام جوانب ارز دیجیتال لئو پرداخته و آن را از هر زاویه‌ای مورد بررسی دقیق قرار دهیم. از این‌رو، با ما همراه باشید تا این مفهوم را به طور کامل درک کنید و بتوانیم به بهترین نحو از اطلاعات ارزنده‌ای که ارائه می‌شود، بهره‌برداری نماییم.

در اینجا معرفی می‌کنیم: ارز دیجیتال لئو (LEO)، توکنی کاربردی که در اکوسیستم iFinex عمل می‌کند. نماد توکن LEO به صورت UNUS SED LEO نمایش داده می‌شود و در صرافی‌های ارز دیجیتال با نماد LEO مشاهده می‌شود. این توکن چندمنظوره است و در پلتفرم‌های مختلفی در دسترس است، از جمله بیت‌فینکس و اتفینکس.

نام این توکن، Unus Sed Leo، برگرفته از شعار شرکت iFinex است. این عبارت لاتین در واقع یک داستان را توصیف می‌کند که در آن یک خوک شیری را سرزنش می‌کند زیرا تنها یک بچه دارد. اما شیر به خوک پاسخ می‌دهد که این بچه یک “بچه شیر” است و کیفیت همیشه اهمیت بیشتری نسبت به کمیت دارد.

ارز دیجیتال لئو به کاربران Bitfinex این امکان را می‌دهد که در هزینه‌های معاملات خود صرفه‌جویی کنند. از آنجا که از LEO در معاملات استفاده کنند، تخفیف‌هایی از سوی صرافی دریافت می‌کنند. این تخفیف به تعداد LEO موجود در حساب کاربر بستگی دارد.

به عبارت دیگر، میزان تخفیف با توجه به جفت معاملاتی (آیا هر دو رمزارز هستند یا یکی از آن‌ها ارز فیات است) متفاوت است.

لازم به ذکر است که لئو در مقابل بسیاری از رمزارزهای دیگر در بازار، بر بستر بلاک‌چین فعالیت می‌کند. در واقع، ۳۶٪ از این توکن بر پایه بلاک‌چین EOS و ۶۴٪ آن نیز بر پایه بلاک‌چین اتریوم می‌باشد. همچنین، ارزش بالای این توکن باعث می‌شود که معاملات LEO به صرافی Bitfinex محدود نشده و با ارزهای فیاتی مانند دلار و رمزارزهایی از قبیل تتر، بیت‌کوین و اتر نیز در قالب جفت ارز انجام شود.

 

معرفی بنیان‌گذاران ارز دیجیتال لئو (LEO):

ارز دیجیتال لئو یا همان LEO، با تأسیس بنیاد LEOcoin به توسعه و تأمین مالی رسیده است. این بنیاد به طور گسترده‌ای برنامه‌های متن‌باز برای توکن LEO ارائه کرده‌ است تا کاربران بتوانند به نحو چشمگیری در فرآیند توسعه آن شرکت کنند.

بنیان‌گذار نخست: دن اندرسون (Dan Anderson) در تیم بنیان‌گذاران ارز دیجیتال لئو، دن اندرسون (Dan Anderson) به عنوان بنیان‌گذار اصلی با مسئولیت رهبری در بنیاد LEOcoin شناخته می‌شود. او با اشاره به هزینه‌های بالای معاملات، به عنوان یک مانع در راه توسعه پروژه‌های نوپا در عرصه ارزهای دیجیتال اشاره می‌کند.

بنیان‌گذار دوم: برنارد لندی برنارد لندی نیز به عنوان معاون بنیان‌گذار در این پروژه حضور دارد. او علاوه بر نقش در بنیاد LEOcoin، سمت CFO در چندین شرکت تبلیغاتی چندملتی را به عهده دارد. با تخصص در امور مالی و بازاریابی، برنارد لندی روابط تجاری گسترده‌ای را در آمریکا و مناطق آسیایی دارد.

بنیان‌گذار سوم: لئو میهیر مگودیا لئو میهیر مگودیا نیز در تیم بنیان‌گذاران ارز دیجیتال لئو حضور دارد. وظیفه اصلی او، ایجاد روابط تجاری جدید و بهبود نمایش رمز ارز لئو در میان کاربران حوزه ارزهای دیجیتال است.

به طور خلاصه، تیم بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال لئو دارای ایده‌های خلاقانه‌ای هستند و به دنبال پیاده‌سازی این ایده‌ها برای رشد این رمز ارز هستند. هدف اصلی آنها تبدیل کردن LEO به یک رمز ارز برای کارآفرینان است و این تیم به دنبال ترکیب مهارت‌های توسعه نرم‌افزار با زیرساخت‌های بین‌المللی است تا به بهبود پایدار این ارز دیجیتال کمک کند.

تاریخچه ارز دیجیتال لئو (LEO):

بنیت فینکس (Bitfinex) در سال ۲۰۱۲ به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال برای تبادل رمز ارز بیت‌کوین تأسیس شد. در ماه مه ۲۰۱۹ (اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸)، بنیان‌گذاران این صرافی که به‌طور همزمان پروژه رمز ارز لئو را نیز اداره می‌کردند، به افزایش تیم توسعه‌دهندگان لئو پرداختند. بر اساس فلسفه اصلی لئو که توسط بنیان‌گذاران اعلام شده، این پروژه به دنبال اهمیت بیشتر کیفیت در مقایسه با کمیت است. به همین دلیل، از میان صدها متخصص جدید، تنها بیست و پنج نفر جهت توسعه‌دهندگان رمز ارز لئو انتخاب شدند.

همچنین در ماه آگوست ۲۰۱۶ (مردادماه ۱۳۹۵)، صرافی بیت‌فینکس اعلام کرد که مورد حمله هکرها قرار گرفته و در نتیجه این حمله سایبری، تازه‌ای نزدیک به هفتاد و سه میلیون دلار از بیت‌کوین‌های ذخیره شده در کیف‌پول‌های این صرافی به سرقت رفته است. همچنین مدعی شده است که Bitfinex در رابطه با این ماجرا رفتار نامناسبی داشته و با برخی از مشتریان تناقضی داشته است. نبرد حقوقی با ایالت نیویورک همچنان ادامه دارد. در ماه مه ۲۰۱۹، Bitfinex و شرکت خواهرش Ethfinex راه‌اندازی پلتفرم توکن‌فروشی اولیه به نام Tokinex را آغاز کردند.

با راه‌اندازی در ماه مه ۲۰۱۹ (اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸)، توکن LEO با نام اونوس سد لئو به تیم رمز ارزهای برتر از نظر ارزش سرمایه‌گذاری پیوست. در اوایل ماه ژوئن ۲۰۱۹ (خردادماه ۱۳۹۸)، حتی به نظر می‌رسید که توکن LEO قدرت دستیابی به موقعیت رمز ارزهای برتر بازار را دارد و به موفقیت‌های مانند توکن Binance Coin (BNB) دست پیدا می‌کند.

همچنین در ماه مه ۲۰۱۹ (اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸)، شرکت مادر Bitfinex یعنی iFinex، همزمان با عرضه خصوصی توکن‌های خود، یک وایت‌پیپر منتشر کرد. بر اساس این وایت‌پیپر، این شرکت قصد نداشت که بیش از یک میلیارد توکن LEO را به بازار عرضه کند. اما پس از اتمام عرضه، Bitfinex توکن LEO را به معاملات انتقال داد و این توکن توسط توکن‌های مثل بیت‌کوین، ایاس، اتریوم و غیره قابل مبادله شد.

ارز دیجیتال لئو (LEO) چیست؟

نقشه راه ارز دیجیتال لئو (LEO):

تیم iFinex جزئیات دقیقی درباره کاربردهای آینده رمز ارز لئو را برای عموم کاربران منتشر نکرده است. با این حال، این تیم اعلام کرده که علاوه بر امکانات و ویژگی‌های ارائه شده، محصولات جدیدی را نیز برای دارندگان این توکن ارائه خواهد داد.

همچنین در وایت پیپر رمز ارز لئو، آیفینکس چشم‌انداز خود را نسبت به چندین پلتفرم آینده را نیز به‌طور مختصر ذکر کرده است. یکی از این پلتفرم‌ها eosfinex است که به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز بر بستر بلاک‌چین ایاس (EOS) در آینده عرضه خواهد شد.

به علاوه، آیفینکس برنامه‌هایی برای میزبانی پیش‌فروش توکن‌ها بر روی پلتفرم IEO نیز دارد. هدف از این پروژه عرضه اوراق بهادار کاملاً مجاز و با رعایت قوانین در این صرافی است. علاوه بر این، پلتفرم‌های دیگری نیز در نقشه راه این پروژه وجود دارند، از جمله Dazaar که یک بازار غیرمتمرکز اطلاعات است، و همچنین یوفینکس یا مایکروفینکس که ابزارها و کتابخانه‌هایی برای ایجاد صرافی‌ها و بازارهای مشتقه را فراهم می‌کنند.

کاربردهای ارز دیجیتال لئو ارز دیجیتال لئو (LEO) به طرز مشابهی با توکن BNB در صرافی بایننس، به کاربران این امکان را می‌دهد تا از تخفیف‌های صرافی بیت‌فینکس بهره‌برداری کنند. افرادی که دارای ارز دیجیتال لئو هستند، به‌طور خودکار تا ۱۵ درصد تخفیف از کارمزد تراکنش‌ها برای هر معامله دریافت می‌کنند.

همچنین، افرادی که ارزش توکن‌های لئو در دارایی‌هایشان بیش از پنج هزار دلار است، علاوه بر تخفیف‌های اشاره‌شده، ده درصد تخفیف اضافی را نیز در کارمزد تراکنش‌های خود دریافت می‌کنند. به این ترتیب، هرچه تعداد توکن‌های لئو در دارایی یک کاربر بیشتر باشد، تخفیف کسب‌شده نیز بیشتر خواهد بود.

در میان تخفیف‌های دیگری که با داشتن توکن لئو بهره‌برداری می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تخفیف واریز و برداشت ارزهای دیجیتال با سقف بیست و پنج درصد
 • تخفیف پنج درصد در اعطای وام
 • تخفیف‌های قابل‌ارائه در پلتفرم‌های آینده پروژه آیفینکس

همچنین، طبق اعلام بیتفینکس، این صرافی ماهانه بیست و هفت درصد از کل درآمد خود را برای خرید توکن‌های لئو اختصاص داده و آن‌ها را سوزانده. به عبارت دیگر، بیتفینکس تا زمانی که توکن‌های در گردش نباشند، این فرآیند سوزاندن را ادامه خواهد داد.

همچنین، با توجه به اعلام تیم آیفینکس، به نظر می‌رسد که در آینده پیش‌رو، ارز دیجیتال لئو (LEO) بیشتر از حال حاضر مورد استفاده قرار گیرد و مزایای آن نیز گسترش یافته و افزایش خواهد یافت. این تیم هدف دارد تا پلتفرم‌های اختصاصی جدیدی را جهت ارتقاء ویژگی‌های این ارز دیجیتال طراحی و ارائه دهد.

میزان توکن عرضه‌شده ارز دیجیتال لئو در حال حاضر:

به میزان ۹۹۳ میلیون واحد توکن است. این مقدار عرضه‌شده با توجه به محدودیت‌های تعیین‌شده برای این پروژه، ثابت مانده است. از ابتدای شروع پروژه نیز تعداد ۹۹۳ میلیون توکن به بازار منتشر شده است.

ویژگی‌های ارز دیجیتال لئو به سه ویژگی منحصربه‌فرد تقسیم می‌شود که به شرح زیر می‌باشند:

1. تکمیل بودجه صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس: ارز دیجیتال لئو به عنوان توکنی در اکوسیستم بیتفینکس عمل می‌کند و تیم توسعه‌دهنده آن قصد دارد تا تا ۲۵٪ از هزینه‌های معاملات اولیه کاربران لئو را به صورت تخفیف کاهش دهد.

2. توسعه فرصت‌های پیش روی مشتریان: دارندگان توکن لئو می‌توانند از ویژگی کاهش هزینه‌های دریافتی در پلتفرم‌های تجاری، خدمات و محصولات ارائه‌شده توسط تیم آیفینکس بهره‌برنداری کنند. همچنین کارمزد تراکنش‌های دارندگان توکن لئو باارزشی بیش از پنج هزار دلار نیز ده درصد دیگر کاهش می‌یابد.

3. توسعه اکوسیستم ifinex: این پروژه از طریق معرفی مزایای مختلف در پلتفرم خود قصد دارد ویژگی‌های جذابی را به دارندگان توکن لئو ارائه دهد.

به‌طور کلی، توکن لئو از تخفیف‌هایی که به دارندگان ارائه می‌شود تا توانایی کاهش هزینه‌ها و بهره‌مندی از ویژگی‌های متنوع در پلتفرم را داشته باشند، بهره‌برداری می‌کند.

کاهش هزینه‌های دریافتی با ارز دیجیتال لئو

دارندگان توکن لئو اکنون قادرند از ویژگی کاهش هزینه‌های دریافتی در پلتفرم‌های تجاری، خدمات، و محصولاتی که توسط تیم آیفینکس ارائه می‌شوند بهره‌برداری کنند. شرکت آیفینکس به اصطلاح میزبان توکن لئو، هزینه تراکنش‌های دارندگان توکن لئو را با حداقل ۱۵٪ تخفیف نسبت به عمومی کاهش می‌دهد. همچنین کارمزد تراکنش‌های دارندگان توکن لئو با ارزش بیش از پنج هزار دلار نیز به میزان ده درصد افزایشی در این تخفیف‌ها بهره‌برداری می‌کند.

سوزاندن توکن‌ها با ارز دیجیتال لئو

به‌طور منظم، شرکت آیفینکس به خرید توکن‌های لئو از بازار می‌پردازد و این مقدار را که به‌طور ماهانه حداقل بیست و هفت درصد از کل درآمدهای صرافی را تشکیل می‌دهد، به سوزاندن می‌پیونداند. این روند به مدتی که دیگر هیچ توکن لئویی در بازار در گردش نباشد، ادامه خواهد داشت. شرکت آیفینکس همچنین هشتاد درصد از دارایی‌های بازیابی شده از تجربه هک شدن صرافی بیتفینکس در سال ۲۰۱۶ و نود و پنج درصد از دارایی‌های بازیابی شده از هک شدن کریپتوکپیتال در سال ۲۰۱۸ را برای خرید و سوزاندن توکن‌های لئو به‌کار می‌برد.

IEO و آغاز دوره جدیدی از جمع‌آوری وجوه با ارز دیجیتال لئو:

در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ میلادی، عرضه اولیه سکه یا ICO باعث طوفانی از جمع‌آوری وجوه در دنیای رمز ارزها شد. با این حال، تعداد زیادی از این پروژه‌های ارز دیجیتال به‌وسیله کلاه‌برداران یا افراد سودجو مدیریت می‌شدند. به همین دلیل، به علت ممنوعیت در برخی کشورها از ICOها، می‌توان ادعا کرد که این روش به عنوان یک مدل کارآمد برای استارت‌آپ‌های فعال در حوزه رمز ارزها عمل نکرده است.

از طرف دیگر، ارز دیجیتال لئو توانسته است سطح بالایی از اعتماد را در میان پروژه‌های فعال در این حوزه ایجاد کند؛ زیرا به طور اصولی این صرافی‌ها میزبان عملیات عرضه اولیه و فروش رمز ارزها هستند. به همین دلیل، این روش دارای پتانسیل تبدیل شدن به یک مدل استاندارد برای جمع‌آوری پول در زمینه رمز ارزها می‌باشد و حتی در آینده، ممکن است شاهد ظهور دوره جدیدی از جمع‌آوری وجو برای پروژه‌های رمز ارزها از این راه باشیم.

مزایا و معایب رمز ارز لئو (Unus Sed Leo)

در صورت تمایل به خرید و سرمایه‌گذاری در توکن لئو، می‌توانید به طور کلی با مزایا و معایب این ارز دیجیتال آشنا شوید. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بهتری برای سرمایه‌گذاری خود بگیرید.

مزایای لئو:

 1. تخفیف کارمزدها: دارندگان توکن لئو می‌توانند از تخفیفات حداقل پانزده درصدی برای کارمزدها در معاملات خود در صرافی بیتفینکس بهره‌مند شوند.
 2. افزایش سودآوری: از طریق مکانیزم بازخرید و سوزاندن توکن‌های لئو، قیمت این ارز دیجیتال افزایش می‌یابد که منجر به افزایش سودآوری دارندگان آن خواهد شد.
 3. اعتماد: صرافی بیتفینکس جهت حفظ اعتبار خود، با دقت زیادی دارندگان توکن لئو را بررسی می‌کند. این رویکرد به حذف کلاه‌برداری و اجرای پروژه‌های مشکوک توسط دارندگان توکن کمک می‌کند.
 4. امنیت: صرافی بیتفینکس از قراردادهای هوشمند LEO پشتیبانی می‌کند که این موضوع منجر به شناسایی مشتریان و جلوگیری از پول‌شویی توسط این ارز دیجیتال خواهد شد.
 5. هموارسازی پروژه‌ها: استارت‌آپ‌هایی که توکن‌های خود را می‌خواهند عرضه کنند، با استفاده از روند LEO می‌توانند به طریق آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر از فرآیند ICO، اقدام به جمع‌آوری وجو کنند.

معایب لئو:

 1. عدم لیست شدن در بیشتر صرافی‌ها: توکن لئو در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال لیست نشده است که ممکن است محدودیت‌هایی را برای معامله‌گران ایجاد کند.

با آشنایی با این مزایا و معایب، شما می‌توانید تصمیم بهتری برای سرمایه‌گذاری خود در ارز دیجیتال لئو بگیرید.

کیف‌پول‌های ارز دیجیتال لئو: گزینه‌های مختلف برای ذخیره‌سازی امن

با توجه به ارائه توکن لئو بر بستر بلاکچین اتریوم، انواع مختلفی از کیف‌پول‌ها برای ذخیره و مدیریت این رمز ارز به کاربران ارائه شده است. در انتخاب یک کیف‌پول مناسب برای ذخیره لئو، می‌توان از گزینه‌های زیر بهره‌برداری نمود:

 1. کیف‌پول‌های سخت‌افزاری لجر (Ledger): این کیف‌پول‌های سخت‌افزاری به دو مدل لجر نانو اکس و لجر نانو اس تقسیم می‌شوند. آن‌ها امنیت بالا را ارائه می‌دهند و می‌توانند تعداد زیادی از رمز ارزها را با جزئیات امنیتی ذخیره کنند، از جمله توکن لئو.
 2. کیف‌پول سخت‌افزاری ترزور (Trezor): ترزور یک کیف‌پول سخت‌افزاری است که بیش از هزار رمز ارز مختلف را پشتیبانی می‌کند، از جمله توکن لئو. این کیف‌پول به عنوان یکی از ایمن‌ترین گزینه‌ها شناخته می‌شود و از پشتیبانی قوی برخوردار است.
 3. کیف‌پول نرم‌افزاری اتمیک (Atomic Wallet): اتمیک ولت یک سرویس کارآمد جهت مدیریت ارزهای دیجیتال است. این کیف‌پول به تعداد زیادی رمز ارز، از جمله لئو، پشتیبانی می‌کند و امکان مدیریت ساده دارایی‌های دیجیتال را فراهم می‌کند.
 4. کیف‌پول موبایلی تراست (Trust Wallet): تراست ولت یک اپلیکیشن کیف‌پول ایمن برای دستگاه‌های اندروید و iOS است. این کیف‌پول از ارزهای مختلف، از جمله توکن‌های لئو، پشتیبانی می‌کند و امکان مدیریت آسان را به کاربران ارائه می‌کند.
 5. کیف‌پول نرم‌افزاری متامسک (MetaMask): متامسک یک افزونه مرورگری برای کروم است که پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف از جمله توکن لئو را دارد. این افزونه امکان تعامل با اپلیکیشن‌های مبتنی بر اتریوم را نیز فراهم می‌کند.
 6. کیف‌پول نرم‌افزاری مای اتر ولت (MyEtherWallet): این کیف‌پول نرم‌افزاری به پشتیبانی از ارز اتریوم و توکن‌های ایجادشده بر روی این بلاک‌چین معروف است. امکان اتصال به کیف‌پول‌های سخت‌افزاری نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

در انتخاب هر یک از این گزینه‌ها، به به‌روز بودن نسخه نرم‌افزار کیف‌پول و از منابع رسمی آن استفاده کنید تا از امنیت دارایی‌های خود اطمینان حاصل کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال لئو

معرفی ارز دیجیتال لئو (Unus Sed Leo)
در قدم اول و پیش از انتقال رمز ارز لئو به‌حساب کیف پول خود در یک صرافی یا پلتفرم خریدوفروش ارزهای دیجیتال، حتماً باید مطمئن شوید که صرافی یا پلتفرم مدنظر شما از توکن لئو پشتیبانی می‌کند؛ چراکه این رمز ارز پس از عرضه رسمی در صرافی‌های ارز دیجیتال، یک مرتبه به‌روزرسانی شد. ازاین‌رو مطمئن شوید که صرافی مدنظر شما از نسخه جدید و بروز شده رمز ارز لئو پشتیبانی می‌کند.

به‌طور کلی شما جهت خریدوفروش رمز ارز لئو می‌توانید از صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر استفاده کنید که در ادامه به معرفی برترین‌های آن خواهیم پرداخت.

صرافی‌ های پشتیبانی‌کننده از ارز دیجیتال لئو
محبوب‌ترین پلتفرم جهت خرید رمز ارز لئو، بیتفینکس (Bitfinex) است. این ارز دیجیتال در صرافی بیتفینکس در قالب جفت‌های معاملاتی با دلار، USDT، ایاس، بیت کوین و اتریوم در دسترس است. از طرفی ازجمله دیگر صرافی‌های معتبر جهت خریدوفروش لئو می‌توان به صرافی OKEx و IDEX اشاره کرد.

روند قیمتی رمز ارز لئو
آیفینکس عرضه اولیه توکن در صرافی (IEO) لئو را در ماه می ۲۰۱۹ (اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸) به شکل خصوصی و در ماه ژوئن همان سال (خردادماه ۱۳۹۸) و به شکل فروش عمومی برگزار کرد که طی آنها مجموعاً یک میلیارد توکن یک دلاری از این رمز ارز به فروش رفت. پس‌ازاین IEO، ارزش لئو در بازار به‌سرعت افزایش پیدا کرد و این افزایش تا جایی بود که این رمز ارز ازنظر ارزش بازار به رتبه سیزده برترین رمز ارزها رسید. ازنظر قیمتی نیز،پس از IEO، قیمت لئو به‌تدریج افزایش پیدا کرد و در ژوئن همان سال به بالاترین میزان خود یعنی ۱.۹۸ دلار رسید.

اما باوجود فرایند سوزاندن توکن های لئو در راستای کاهش عرضه و افزایش تقاضا، قیمت لئو این توانایی را دارد تا روزبه‌روز به رشد خود ادامه دهد. در حال حاضر لئو باارزش بازاری در حدود ۲.۸۱ میلیارد دلار، در رتبه پنجاه و دو ام برترین رمز ارزهای بازار قرار دارد و توانسته تا سهم ۰.۱۲ درصدی از کل بازار را به تصاحب درآورد. اما هم‌اکنون هر واحد از توکن لئو قیمتی معادل ۲.۹۴ دلار داشته و حجم مبادلات روزانه آن نیز ۲.۱۶ میلیون دلار است. ضمناً بالاترین قیمت ثبت‌شده برای لئو نیز مربوط است به ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰) که قیمت لئو به ۳.۹۲ دلار رسید.

جدا از این موارد، در حال حاضر تعداد توکن های در گردش لئو ۹۵۳.۹۵ میلیون توکن و تعداد کل توکن های عرضه‌شده آن تاکنون نیز ۹۸۵.۲۴ میلیون توکن است. همچنین هم‌اکنون صرافی ارز دیجیتال DragonEX با نزدیک به هشتاد و دو درصد سهم در حجم معاملات روزانه این رمز ارز، فعال‌ترین صرافی است که لئو در آن معامله می‌شود.

پیشبینی‌های آینده ارز دیجیتال لئو (Unus Sed Leo)

در معرفی ارز دیجیتال لئو (Unus Sed Leo)، نقش آینده این رمز ارز و توقعات از آن مورد بحث قرار می‌گیرد. اگر آی‌فینکس (iFinex) توانایی بهبود سطح خدمات خود را ارتقاء دهد، انتظار می‌رود قیمت رمز ارز لئو نیز به‌طور چشم‌گیری افزایش یابد. بسیاری از تحلیل‌گران باور دارند که قیمت لئو هنوز به حداکثر مقدار خود نرسیده و این موضوع نشان از رشد احتمالی قیمت این رمز ارز در آینده دارد. همچنین، با توجه به اینکه تا کنون تغییرات قیمتی شدیدی در مورد ارز دیجیتال لئو رخ نداده است، این می‌تواند به پیش‌بینی‌های مثبتی برای آینده قیمت آن اشاره داشته باشد.

تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال لئو با استفاده از ساختار شبکه‌ای استثنایی و ایده‌های خلاقانه، قادر به توسعه و بهبود این رمز ارز می‌باشد. برای تسهیل کارآفرینان و توسعه‌دهندگان، ارز لئو طراحی شده است، به طوری که این توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از زیرساخت‌های این ارز دیجیتال، مهارت‌های توسعه نرم‌افزاری خود را در سطح جهانی ارائه دهند.

در پایان، توصیه می‌شود که بخش کوچکی از پرتفوی خود را به ارز دیجیتال لئو اختصاص داده و در صورت تمایل به سرمایه‌گذاری، مبلغ کمی را در این رمز ارز سرمایه‌گذاری کنید. همچنین، پیشنهاد می‌شود که نظر به پیش‌بینی‌های انجام‌شده توسط منابع معتبر، اطلاعاتی درباره پیش‌بینی قیمتی لئو کسب کنید. برای مثال، وب‌سایت DigitalCoinPrice.com پیش‌بینی می‌کند که قیمت لئو در آینده به‌طور قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت.

همچنین، وب‌سایت walletinvestor نیز تا پایان سال آینده قیمت لئو را به حدود ۴٫۵۵۳ دلار پیش‌بینی کرده است. همچنین، تحلیل‌های ولت اینوستور نیز قیمت لئو را تا سال ۲۰۲۶ به مرز ۱۱٫۵ دلار می‌برد.

با توجه به اینکه ارز دیجیتال لئو به‌عنوان یک جزء از زیرساخت‌های شرکت آی‌فینکس توسعه داده شده است و همچنین برنامه‌های آینده برای سوزاندن ماهانه توکن‌های لئو، افت قیمت این رمز ارز را کاهش خواهد داد.

به‌طور کلی، در صورتی که تمایل به سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال لئو دارید، بهتر است با احتیاط به کار بپردازید و در نظر داشته باشید که تحلیل‌های منابع مختلف را بررسی کرده و از تحقیقات کافی برای تصمیم‌گیری دقیق خود استفاده کنید.

هدف‌های اصلی در ایجاد توکن لئو چیست؟

در حال حاضر، هر واحد از توکن لئو به ارزشی حدود ۲.۹۴ دلار دست‌یافته و حجم معاملات روزانه آن نیز به ۲.۱۶ میلیون دلار می‌رسد.

بالاترین قیمت ثبت‌شده برای لئو چقدر بوده است؟

بالاترین قیمت ثبت‌شده برای توکن لئو به تاریخ ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰) رخ داد و قیمت این توکن به ۳.۹۲ دلار رسید.

نماد معاملاتی توکن لئو در صرافی‌های ارز دیجیتال چیست؟

نماد معاملاتی توکن لئو در صرافی‌های ارز دیجیتال با علامت “LEO Coin” شناخته می‌شود. این نماد برای خرید و فروش این ارز دیجیتال در صرافی‌ها استفاده می‌شود.

برای خرید ارز لئو از صرافی پیشرو کلیک کنید

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید