بزرگ‌ترین نمایشگاه توکن NFT راه‌اندازی شد

مایک وینکلمن، هنرمند دیجیتال معروف به بیپل، استودیوی هنر دیجیتالی (NFT) به مساحت 50,000 فوت مربع در شهر چارلستون، کارولینای جنوبی، افتتاح کرده است.
او قصد دارد با ایجاد این فضای هنری، جامعه هنرمندان توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) را تقویت کند. بیپل در اوایل رونق NFT، با فروش محصولاتش در حراج کریستی در مارس 2021، از جمله معروف‌ترین اثرش با نام “Everydays: The First 5,000 Days” به قیمت 69.3 میلیون دلار، به عنوان یکی از پیشگامان این حرکت شناخته شد.

NFT چیست؟

توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT ها به عنوان یکی از جدیدترین اختراعات فناوری اطلاعاتی، در طول چندین ماه گذشته، برای بسیاری از مردم موضوع جذابیت و بررسی بوده‌اند.
NFTها مانند تمبرهای دیجیتالی هستند که قابلیت جمع‌آوری و مبادله با قیمت بالا را دارند. در این متن به بررسی چند نکته در مورد NFTها می‌پردازیم.
اصلی‌ترین نکته در مورد NFTها این است که آن‌ها به عنوان یکی از کاربردی‌ترین استفاده‌ها از تکنولوژی بلاکچین شناخته می‌شوند.
این تکنولوژی به صورت یک سند الکترونیکی ذخیره می‌شود که تضمین می‌کند که یک کسب و کار و یا فرد مشخص، صاحب توکن مورد نظر است.
این موضوع برای هر فردی که می‌خواهد با خرید یک NFT مالک یک عنصر یا اثر ارزشمند دیجیتالی شود، بسیار مهم است.
یکی دیگر از مزایای NFTها این است که برای هر توکن تولید شده، فقط یک نسخه وجود دارد.
این به معنی این است که فردی که مالک یک N F T است،
از وجود یک تکثیر غیرمجاز یا سرقت کپی دیجیتالی نگران نخواهد بود. در واقع، هیچ‌کس نمی‌تواند مشابه یک N F T تولید کند چون کد N FT به صورت یکتا برای هر توکن تولید می‌شود.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید