تتر

گیمرهای آفریقا می‌توانند با بازی کردن بازی‌های کلاسیک، بیت کوین درآمد کسب کنند

Zebedee، یک فینتک و پردازشگر پرداخت، با Bitnob همکاری کرده است تا به گیمرهای آفریقایی اجازه دهد در حین بازی کلاسیک مانند Counter-Strike بیت کوین کسب کنند.

این همکاری به کاربران آفریقایی روش جدیدی برای کسب بیت کوین از طریق برنامه ها و بازی های قدرتمند Zebedee ارائه می دهد. این پرونده به عنوان یک لایه دوم در بازی ها عمل می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد نقطه های نامشخص در بازی را با ساتوشي، کوچکترین نامحسوس بلاکچین، جایگزین کنند. این نقطه ها در نتیجه ممکن است به واحدهای پول محلی مانند نیراس نائیرجیر تبدیل شود.

این همکاری توسط توسعه دهندگان بازي كامپيوتري كه بيت كوين در ذهن داشتند برگزار شد.

Ben Cousens، مدیر استراتژی اصلی Zebedee، توضیح داد که شبکه بیت کوین لایتنینگ به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا جوایز را به گیمرهای آفریقایی ارائه دهند بدون هزینه های بالای ریل فیات.

Cousens گفت: “اگر من Activision Blizzard یا EA Games باشم و 30 میلیون بازیکن از بازي های من در آفريقا باشد و من مسابقات يا جوايز را اجرا كنم، نمي توانم به اين بازيكنان در ريل فئات پرداخت كنم – خيلي گرون است. من محدود به آمريكا هستم و پول خود را از دست مي‌دهم. سعي كنيد $0.01 را به این منطقه های ديگر در ريل ديگر بفرستید.”

بیت کوین در آفریقا

آفریقا از جمعیت جوان و جمعیت دیجیتالی نسل برخوردار است. کوسنز ادامه داد: “ما شواهد مداومی از تقاضای بالای پلتفرم ما در سراسر قاره آفریقا دیده‌ایم، جایی که قدرت خرید بیتکوین به طور قابل توجهی بالاتر از بازارهای مانند آمریکا و اروپا است.

” همکاری بین Zebedee و Bitnob نشان دهنده روند رو به رشد استفاده از شبکه Lightning Bitcoin در بازی‌هاست.

کوسنز گفت که این گام طبیعی در منظر بازی‌های تعاملی است، جایی که “بازی پاداش دادن” عملکرد معنادار را برای توسعه دهندگان بازی در مقابل کاهش درآمدهای بازی‌های موبایل به همراه دارد، در حالی که بازیکنان را به گونه‌ای خلاقانه و سرگرم‌کننده درگیر مخصوصیت‌های بازی می‌کند.

به علاوه همکاری با Bitnob، Zebedee بازی موبایل خود را با نام Infuse Challenge را راه‌اندازی کرده است.

این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با تکمیل چالش‌های ساده، بیت‌کوین درآمد کسب کنند و توسط شبکه بیت‌کوین لایتنینگ پشتیبانی می‌شود.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک پلتفرم بازی است که به توسعه دهندگان بازی
اجازه می‌دهد پرداخت‌های شبکه بیت‌کوین لایتنینگ را در بازی خود گنجانده و به آن اضافه کنند.

استفاده نوآورانه Zebedee از شبکه بلافصل در بازی، قابلیت ثورات در رابطۀ جایزۀ گرفتن و تعامل با بازی های مورد علاقۀ آن دارد.

با رشد پرطرفداري بيتكويين در آفريقا، احتمال زيادي وجود دارد كه بازيكنان آفريقايي براي بهره گيري از این
روش جدید در کسب بیت‌کوین در حال بازی شدن بازی های مورد علاقۀ خود، مشتاق شوند.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید