چشم‌انداز قیمت بیت کوین در فوریه

بیت کوین در سال جاری عمدتاً با افزایش قیمت همراه بوده است، که به دلیل سطوح پایین‌تر تورم تقویت شده است، که به نوبه خود باعث شده است که فدرال رزرو با سرعت کمتری نرخ بهره را افزایش دهد. از ابتدای سال قیمت بیت کوین با ۱۶,۶۲۱ دلار، در یک دوره چهار هفته‌ای ۸,۰۰۰ دلار به ارزش خود افزود.

با این حال، افزایش نرخ بهره در هفته گذشته که ۲۵ واحد پایه بود، با افزایش قابل توجهی در حقوق و دستمزد غیرکشاورزی همراه شد که بازارها را سردرگم کرد. حقوق و دستمزدها در برابر انتظارات ۱۸۵,۰۰۰ به ۵۱۷,۰۰۰ رسید که باعث شد بسیاری دیدگاه فدرال رزرو مبنی بر اینکه ما در یک چرخه کاهش تورم قرار داریم زیر سؤال ببرند.

با وجود عناصر کلان که سرمایه‌گذاران را گیج می‌کردند، زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خدمات سهامداری را سرکوب کرد، صنعت کریپتو با احساسات نزولی بیشتری روبرو شد و به وضعیت تاسف‌انگیز اضافه کرد. به دنبال این، بازارها عمدتاً پایین‌تر حرکت کرده‌اند، به طوری که گاوهای قبلی سودهای اوایل ماه را تثبیت کردند.

چشم‌انداز فوریه قیمت بیت کوین

در زمان نوشتن این مطلب، BTC/USD در حال حاضر با قیمت ۲۱,۶۸۵.۲۹ دلار معامله می‌شود که پایین‌ترین نقطه آن از ۲۰ ژانویه است. BTC یک کف قیمتی کلیدی را در ۲۲,۵۰۰ دلار افزایش داده است و به نظر می‌رسد به سمت حمایت پایین‌تر در ۲۱,۲۰۰ دلار حرکت می‌کند.

علاوه بر این، میانگین متحرک ۱۰ روزه به شدت تغییر مسیر داده است و اکنون با همتای ۲۵ روزه خود به یک تلاقی نزولی نزدیک شده است. در نتیجه این تغییر نزولی، شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه اکنون در ۴۵.۶۰ به پایین‌ترین حد یک ماهه رسیده است و اکنون به منطقه اشباع فروش نزدیک شده است.

این احتمال قوی وجود دارد که BTC/USD با کف ۲۱,۲۰۰ دلار برخورد کند، با این حال، اگر این نقطه حفظ شود، گاوها احتمالاً از این فرصت به عنوان فرصتی برای حرکت مجدد به سوی مرز ۲۵,۰۰۰ دلار استفاده خواهند کرد.

منبع: arzido.com

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید