BMW با Coinweb شریک می‌شود

BMW بلاکچین را در عملیات خود معرفی می‌کند

به دلیل قابلیت اطمینان ظاهری این فناوری و اینکه چگونه می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند، شرکت‌های بیشتری فرآیندهای بلاکچین را به عنوان بخشی از عملیات خود معرفی می‌کنند. در ۲۹ دسامبر، BMW، سازنده خودرو آلمانی، همکاری با Coinweb، یک پروتکل قابلیت همکاری بلاکچین لایه ۲ (L2) را برای معرفی فرآیندهای مبتنی بر بلاکچین به عملیات خود اعلام کرد.

این اتحاد دو وظیفه متفاوت را در نظر می‌گیرد. اولین مورد شامل توسعه یک پلتفرم قراردادهای هوشمند با هدف ساده کردن فرآیندهای مختلف است که باید برای تامین مالی خودروهای مارک BMW تکمیل شود. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این شامل اجرای ابزار کاملاً یکپارچه ضد پول شویی (AML) و شناخت مشتری خود (KYC) است که با قوانین محلی تایلند سازگار شده است.

وظیفه دوم ایجاد یک برنامه وفاداری مبتنی بر بلاک چین برای پاداش دادن به مشتریان برند با محصولات و خدمات است و به هر مشتری رتبه ای را که مستقیماً با انباشت پاداش آنها مرتبط است، اختصاص می دهد.

کوین وب اعلام کرد که به دلیل نسبت عملکرد به هزینه، از زنجیره Bnb بایننس به عنوان زنجیره لنگر برای این تراکنش‌ها استفاده خواهد کرد. با این حال، در صورت نیاز، تراکنش‌ها می‌توانند به سایر بلاکچین‌ها نیز پخش شوند.

منبع: arzido.com

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید