web3

بیت‌گت صندوق وب ۳ راه‌اندازی می‌کند

بیت‌گت، یک صرافی رمزارز، صندوق وب۳ راه‌اندازی کرده است تا به شرکت‌ها و پروژه‌های ونچر کپیتال در سراسر جهان که Web3-friendly هستند، کمک مالی کند.

این صرافی اولویت خود را به پروژه‌های آسیایی با تیم‌های ماهر و نقشه‌های واضح اختصاص می‌دهد و با تأکید بر یافتن راه حل برای چالش‌های موجود در دنیای واقعی، به همین پروژه‌ها کمک می‌کند.

گریسی چن، مدیر عامل بیت‌گت، علاقه صرافی به تبدیل Web3 به یک پدیده جهانی مانند Web2 را تأکید کرده است. هدف این صندوق این است که پروژه‌هایی با بیشترین تأثیر را در فرایند شناسایی کند.

شرکت‌های ABCDE Capital، SevenX Ventures، DAO Maker و Foresight Ventures از جمله ونچر کپیتال‌هایی هستند که ممکن است به عنوان شرکای پتانسیلی در این پروژه علاقه‌مند باشند. شریک پتانسیل دیگر، کپیتال Dragonfly است که تازه ۱۰ میلیون دلار به بیت‌گت سرمایه‌گذاری کرده است تا به رشد جهانی پایدار این شرکت کمک کند.

بیش از ۸۰٬۰۰۰ تاجر و ۳۸۰٬۰۰۰ تاجر تکراری از زمان شروع بیت‌گت در سال ۲۰۱۸ به آن پیوسته‌اند. این صرافی در سال ۲۰۲۳، با هدف افزایش محصولات خود، از جمله معاملات نقدی، لانچ‌پد و Bitget Earn، گسترش خواهد یافت. بیت‌گت به تازگی ۳۰ میلیون دلار بابت خرید BitKeep، یک دروازه دسترسی Web3 با بیش از ۹٫۵ میلیون مشتری، پرداخت کرده است.

بیت‌گت در بازار خرسی سال ۲۰۱۷، با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری، صندوقی را تأسیس کرد تا دارایی‌های مشتریان خود را حفظ کند و اعتماد سرمایه‌گذاران را بازگرداند.

این صرافی در طول سال گذشته، روی روش‌های شناسایی مشتری (KYC) و پیشگیری از شستشوی پول (AML) سخت گیری کرده است
تا افراد نادست در استفاده از خدمات آن جایی نداشته باشند.

با توجه به اینکه بیت‌گت به تأسیس صندوق وب۳ پرداخته است، شرکت نشان داده است که به رشد اکوسیستم Web3 متعهد است.

بیت‌گت قصد دارد پروژه‌هایی را کشف و حمایت کند که قابلیت تأثیرگذاری بیشتر در تبدیل Web3 به یک پدیده جهانی را دارند.

همچنین، هدف بیت‌گت در طول سال‌های آینده، ارضای نیازهای مختلف مشتریان خود و
حفظ موقعیت رهبری در صنعت صرافی رمزارزی است.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید