shib

3.8 تریلیون شیب به کیف پوچ منتقل شد – وال جدیدی ظاهر شد

به گزارش Whale Alert، پیگیری کننده برجسته ارزهای رمزی، حدود دو ساعت پیش مقدار قابل توجهی از ارز دیجیتال شیب با مقدار ۳٫۸۲۱٬۲۳۳٬۸۴۳٬۲۸۸ سکه میم به بین‌المللی ناشناسی منتقل شد. ارزش این مقدار برابر با ۲۵٬۸۸۱٬۲۱۶ دلار است.

در طول روز، مقادیر قابل توجه دیگری از شیب به حساب‌های دیگر منتقل شدند. قیمت این ارز دیجیتال در حال تلاش برای بازیابی پس از نوسان شدید آن در طول آخر هفته است.

انتقال ۳٫۸ تریلیون شیب به یک کیف پوچ کاملاً جدید صورت گرفته و در آن محل ثابت مانده است.

این ممکن است به معنای فروش و ورود نوین وال جدید شیب به بازار باشد یا سرمایه‌گذاری مجدد در سهام شیب باشد.

همچنین، شبکه Etherscan اعلام کرده است که در طول روز، همان کیف پول ارسال کننده، ۱۴ میلیارد شیب را به آدرس دیگری منتقل کرده است. در ۶۰ روز گذشته، این آدرس، در هشت تراکنش، تقریباً ۳٫۷ تریلیون شیب دریافت کرده است که به نظر می‌رسد کیف پول مربوطه در حال حاضر غیرفعال است.

به گزارش پلتفرم آنالیزی لوک‌اون‌چین، یک وال با عنوان «بزرگترین صاحب SHIB»، حدود ۱٫۵ تریلیون سکه شیب را با خرید از کوین‌بیس و بایننس با ارزش حدود ۱۰ میلیون دلار تهیه کرد. لوک‌اون‌چین اعلام کرده است که این وال، برای جزئیات بیشتر در مورد شیب، بزرگترین وال بدون توجه به صرافی‌های رمزارزی است.

در تاریخ ۱۶ مه، این وال حدود ۲۰ تریلیون SHIB را به آدرس “0x73AF” منتقل کرده بود. ارزش این مقدار ارز دیجیتالی در حال حاضر برابر با ۱۳۴٫۴ میلیون دلار است.

در همین حال، شیب در حال بازیابی پس از نوسان حاد آن در روز شنبه است. این ارز دیجیتال برای
بازیابی شکست خورده خود، ۱۴٫۱۱٪ بهبود یبزرگترین وال SHIB، با خرید تقریباً ۱٫۵ تریلیون سکه شیب،
به ارزش حدود ۱۰ میلیون دلار، تبدیل به بزرگترین وال SHIB بدون محاسبه صرافی‌های رمزارزی شد.

به گزارش Whale Alert، در طول روز، مقادیر قابل توجهی از SHIB به حساب‌های دیگر منتقل شدند،
در حالی که قیمت این ارز دیجیتال در تلاش برای بازیابی پس از نوسان شدید آن در طول آخر هفته است.

انتقال ۳٫۸۲۱٬۲۳۳٬۸۴۳٬۲۸۸ سکه میم SHIB به یک کیف پوچ کاملاً جدید، می‌تواند به معنای ورود وال جدید SHIB به بازار یا سرمایه‌گذاری مجدد در سهام SHIB باشد.

برای جزئیات بیشتر در مورد این وال و حرکت‌های ارز دیجیتال SHIB، شما می‌توانید به پلتفرم‌های Whale Alert و Etherscan مراجعه کنید.

به همین ترتیب، SHIB در حال بازیابی پس از نوسان حاد آن در روز شنبه است و در ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۴٪ به ارزش خود اضافه کرده است.

بهمن عمرزاده
نوشته شده توسط بهمن عمرزاده

پیام بگذارید