ویژگیهای قالب

انکوباتور با ظاهری کاملاً جدید و ویژگی های قدرتمند بهترین راه برای اطمینان از موفقیت کسب و کار شما است.

ویژوال کامپوزر

محبوب ترین افزونه با کشیدن و رها کردن سایت شما را طراحی می کند.

یک صفحه ساز با کشیدن و رها کردن است که در زمان کار در سایت ما صرفه جویی می کند.

اسلایدر روولیشن

یک لغزنده وردپرس خلاقانه که محتوای شما را به روشی زیبا نمایش می دهد. ویرایشگر بصری، کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد داستان های خود را در کمترین زمان بیان کنید!

گزینه های پیشرفته قالب

گزینه‌های تم پیشرفته به شما کمک می‌کنند تک تک عناصر وب‌سایت را سفارشی کنید. این به شما کمک می کند تا وب سایتی را بر اساس مشاغل، وبلاگ و دسته بندی های نامحدود ایجاد کنید.

ایمپورت با یک کلیک

بهترین ویژگی این افزونه این است که نویسندگان قالب می توانند فایل های وارداتی را در قالب های خود تعریف کنند و بنابراین تنها کاری که شما (کاربر تم) باید انجام دهید این است که روی دکمه “وارد کردن داده های نمایشی” کلیک کنید.

بیش از 900 فونت گوگل

همه فونت ها تحت مجوزهای منبع باز منتشر می شوند. شما می توانید از آنها در هر پروژه غیر تجاری یا تجاری استفاده کنید. با استفاده از فونت های بسیار منحصر به فرد، مطمئناً چیزی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد!

لود سفارشی آیکون ها

اگر می خواهید داده ها را از یک منبع داده منحصر به فرد بارگیری و تطبیق دهید، می توانید انواع بارگذار سفارشی ایجاد کنید. می توانید از نوع لودر موجود به عنوان الگو برای نوع لودر جدید استفاده کنید. لطفا در پنل تم بررسی کنید.

اموزش های بسیار ساده

کریپتیک شامل یک مستند ساده و تمیز برای هر عنصر مرحله به مرحله است که می توانید همین الان بررسی کنید. بنابراین می‌توانید وب‌سایت خود را بدون هیچ محدودیتی بسازید و همین الان شروع کنید.

بهینه سازی سرعت

نوشتن تمیز، ساختارها، کد متشکل و هوشمند به این معنی است که می تواند به راحتی توسط توسعه دهنده دیگری گسترش یابد. برای درک ساختار، نظرات اضافه شده روی هر کد را پاک کنید.

رنگبندی سفارشی نامحدود

وب سایت خود را در عرض چند دقیقه بدون نوشتن یک خط کد به سطح بعدی ببرید. بسیاری از عناصر محتوا و قالب های از پیش تعریف شده تنها بخش کوچکی از همه قابلیت های ارائه شده است.