meta

چشم طمع غول فناوری ژاپن به بازار ارزهای دیجیتال!

شرکت صنایع الکترونیک و فناوری ژاپن، فوجیتسو، علاقه‌مند به ارائه خدمات معاملات رمزارزی است.
این برند باسابقه قصد ارائه خدمات مالی از جمله قبول وجه، تأمین اعتبار، مدیریت مالی و مبادله دارایی‌های رمزارزی را دارد.

غول فناوری ژاپنی، فوجیتسو، درخواست ثبت برند تجاری خود را به دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارسال کرده است

و قصد خود را برای ارائه خدمات کارگزاری در زمینه معاملات ارزهای دیجیتال، در کنار سایر تسهیلات مالی رمزارزی و غیررمزارزی آشکار کرد.
علاقه روزافزون فوجیتسو به Web3 زمانی آشکار شد که در ماه فوریه یک پلتفرم شتاب‌دهنده Web3 را برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های شریک خود راه‌اندازی کرد.

هدف این پلتفرم، حمایت از ایجاد یک اکوسیستم گسترده از برنامه‌های وب 3 برای استفاده در حوزه‌های مختلف مانند مدیریت حقوق دیجیتالی محتوا، معاملات تجاری و قراردادها است.

درباره کشور ژاپن

(به ژاپنی: 日本، تلفظ به فارسی: نیپون یا نیهون )، کشوری جزیره‌ای در آسیای شرقی واقع در شمال غربی اقیانوس آرام است. ژاپن از شمال با روسیه، از غرب با دریای ژاپن، چین، کره شمالی و کره جنوبی مرز آبی دارد.

ژاپن یکی از قدرت‌های اصلی اقتصادی جهان و سومین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است.

بیشتر مناطق کشور ژاپن پوشیده از کوه است و عبور کوه‌های آلپ از بزرگ‌ترین جزیره ژاپن یعنی هونشو نیز یکی از منظره‌های زیبای دیدنی های ژاپن را به وجود آورده است.

در عین حال کشور ژاپن می‌تواند از لحاظ موقعیت جغرافیایی مکانی خطرناک باشد، سه صفحه تکتونیکی که پوسته زمین را تشکیل می دهند در نزدیکی یکدیگر قرار دارند، و این سه صفحه اغلب در کنار یکدیگر حرکت می‌کنند؛ بنابراین همین موضوع باعث می‌شود تا ژاپن سالانه بیش از هزار زمین لرزه را تجربه کند.

sina
نوشته شده توسط sina

2 Replies to “چشم طمع غول فناوری ژاپن به بازار ارزهای دیجیتال!”

    sina

پیام بگذارید