فروش ۲ هزار نسخه از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) توسط استارباکس

اخیراً شرکت استارباکس مجموعه اولیه خود از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را منتشر کرده است. این مجموعه شامل ۲ هزار تمبر دیجیتالی با نام “تمبرهای سفر” (Journey Stamps) است، هر کدام با قیمت ۱۰۰ دلار به فروش می‌رسند.

استارباکس برنامه وفاداری web3 خود به نام استارباکس اودیسه راه‌اندازی کرده و اولین نسخه محدود توکن‌های NFT خود را با نام “تمبرها” (Stamps) به اعضای برنامه آزمایشی دعوت‌شده ارائه کرده است. این اعضا می‌توانند با تکمیل فعالیت‌هایی مانند آزمون و خرید در فروشگاه، این توکن‌ها را به دست آورند.

توکن‌های Stamps می‌توانند جمع آوری یا با قیمت بالاتری در بازار NFT محبوب Nifty Gateway به فروش برسند.

شرکت استارباکس برای جلوگیری از بروز سوءتفاهم در بین مشتریان غیر آشنا با توکن‌های NFT، به جای اصطلاحات فنی، عبارت “تمبرهای سفر” را به کار برده است. با وجود هزینه ۱۰۰ دلاری هر توکن، تقاضا برای NFTها بسیار بالا بود و در کمتر از ۲۰ دقیقه به فروش رفتند.

معرفی شرکت استارباکس

استارباکس شرکت کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای آمریکایی است، که با در اختیار داشتن شبکه گسترده‌ای از ۳۳٫۸۳۳ شعبه در کشورهای مختلف، بزرگ‌ترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای در جهان محسوب می‌شود. شرکت استارباکس در سال ۱۹۷۱ توسط جری بالدوین، زو سیگل و گوردون بوکر تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در ساختمان استارباکس سنتر، در شهر سیاتل، ایالت واشینگتن مستقر می‌باشد.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید