shib

پیش بینی قیمت شیبا اینو با ورود حجم مبادلات 150 میلیون دلاری – آیا نهنگ ها در حین نزول خرید می کنند؟

شیبا

حجم مبادلات ۲۴ ساعته شیبا – SHIB کمی افزایش پیدا کرده و به ۱۵۰ میلیون دلار رسیده است، اما همچنان این مقدار از حجم ۱.۸ میلیارد دلاری دیده شده در اوایل فوریه که سکه به بالاترین مقدار سال ۲۰۲۳ خود یعنی ۰.۰۰۰۰۱۵۴۹ دلار رسیده بود، دور است. با این حال، با نزدیک شدن به راه اندازی شبکه لایه دو Shibarium، تنها مساله زمان است تا حجم مبادلات و SHIB دوباره به رشد برسد.

شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵ درصد از دست داده و به ۰.۰۰۰۰۱۱۰۵ دلار رسیده است، پس از آخر هفته دشوار برای بازار ارز دیجیتال به طور کلی. حالا این توکن تصویری در مدت یک هفته ۱۴ درصد و در ۳۰ روز گذشته ۱۳ درصد کاهش داشته است، در حالی که از ابتدای سال با ۳۶ درصد افزایش روبرو شده است.

نشانگرهای SHIB نشان می دهد که این سکه به لحاظ از دست دادن کوتاه مدت اخیر، در حال نزدیک شدن به سقف خود است. شاخص قدرت نسبی آن (بنفش) به ۳۵ رسیده و ممکن است حتی بیشتر کاهش پیدا کند، با این حال نزدیک نخواهد شد تا این شاخص به زیر ۳۰ برسد تا این سکه به سقف خود برسد.

مشکلات اخیر SHIB هنوز به پایان نرسیده است و این نشان دهنده میانگین متحرک 30 روزه (رنگ قرمز) این سکه است که تازه شروع به پایین اشاره کرده است. این متوسط هنوز هم بالاتر از میانگین 200 روزه (رنگ آبی) قرار دارد که نشان می دهد SHIB تا زمانی که زیر نشانگر طولانی مدت قرار نگرفته باشد، دوباره رالی نخواهد داشت.

برای صاحبان SHIB نگران کننده است که از زمان بالاترین قیمت آن در سال 2023 به مقدار ۰.۰۰۰۰۱۵۴۹ دلار، این توکن مم به طور پیاپی از طریق سطوح پشتیبانی سقوط کرده است. به همین دلیل، هیچ چیز نمی تواند تضمین کند که در سطح ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار، ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار یا حتی پایین‌تر از این، سکه به سقوط خود پایان دهد.

همچنین، این وابسته به نهنگ ها و سرمایه گذاران بزرگ است که به نظر می رسد در روزهای اخیر سهام خود از SHIB رها کرده اند. اگر آنها ادامه دهند و بفروشند، سکه ممکن است شاهد افت قابل توجه دیگری باشد.

بر اساس آمارهای جدید، به نظر می رسد که نهنگ ها به طور کلی SHIB را فروخته اند. در تاریخ ۸ فوریه، بزرگترین ۵۰۰ آدرس ERC-20 حدود ۶۹۴ میلیون دلار از SHIB در اختیار داشتند، اما این مقدار به ۶۰۶ میلیون دلار کاهش یافته است.

آیا زمان مناسبی برای خرید شیب است؟
احتمالاً در کوتاه مدت، SHIB شاهد افت های بیشتری خواهد بود، حتی اگر عملکرد آن در مدت متوسط و بلند مدت خوب باشد. به همین دلیل، معامله گران ممکن است تمایل داشته باشند به دنبال توکن های پتانسیل بالاتر در جای دیگری بگردند. ما چنین سکه هایی را به لیست 15 تا ارز دیجیتال برتر سال 2023، که توسط تیم صنعتی CryptoNews Industry Talk تحلیل شده است، اضافه کرده ایم.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید