صرافی Gemini، پلتفرم مشتقات دریایی راه‌اندازی کرد

صرافی کریپتوکارنسی Gemini مستقر در ایالات متحده، راه‌اندازی یک پلتفرم مشتقات خارج از ایالات متحده را اعلام کرده است. این پلتفرم جدید به نام Gemini Foundation، خدمات خود را به مشتریانی ارائه می‌دهد که در بیش از ۳۰ کشور از جمله سنگاپور، هنگ کنگ، هند، آرژانتین، باهاما، برمودا و جزایر ویرجین بریتانیا مستقر هستند. این حرکت به عنوان پاسخ به محیط نظارتی دقیقتر برای شرکت‌های کریپتو در ایالات متحده دیده می‌شود.

قرارداد مشتقات اولین پلتفرم Gemini Foundation، یک قرارداد دائمی بیت‌کوین با نام تجاری Gemini Dollar (GUSD) است. در عرض کمتر از چند هفته، یک قرارداد دائمی ETH/GUSD نیز عرضه خواهد شد. مشتریان واجد شرایط، همچنین قادر خواهند بود تا محصولات spot و مشتقات را تجارت کنند و دلار آمریکا و USD Coin را به نسبت ۱:۱ به GUSD تبدیل کنند. هزینه‌ها، سود و زیان نیز به صورت GUSD پردازش خواهند شد. به طور پیش فرض، leverage پلتفرم ۲۰ برابر است و حداکثر leverage آن ۱۰۰ برابر است.

تجارت قراردادهای مشتقات دائمی توسط کمیسیون معاملات آتی تجارت کالاهای ایالات متحده تنظیم نمی‌شود و صرافی‌هایی که قراردادهای مشتقات کریپتو را ارائه می‌دهند، مانند BitMEX، برای مشتریان ایالات متحده در دسترس نیستند. Gemini Foundation خدمات خود را به مشتریان ایالات متحده ارائه نخواهد داد.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید