btc

گزارش بدهکاران FTX با بیش از 4 میلیارد دلار دارایی زمان‌بندی شده

صرافی ارزهای دیجیتال FTX که توسط سام بنکمن-فراید بنیانگذاری شده بود، در نوامبر 2022 به دنبال ادعاهایی از فعالیت‌های تقلبی، درخواست حمایت از قوانین قسمت 11 قوانین فلاسفه را به دادگاه قوانین فلاسفه ایالت مریلند ارائه داد. در یک اظهارنامه اخیر از طرف بدهکاران FTX، بیش از 4 میلیارد دلار از دارایی‌های برنامه‌ریزی شده در سیلوهای مختلف شرکت در نوامبر 2022 گزارش شده است.

گزارش ارائه شده به کمیته بدهکاران بدون تضمین شرح دارایی‌های برنامه‌ریزی شده و ادعاهای شرکت را مشخص می‌کرد. سیلوی وست ریلم شایرز که F TX US و Ledger X، F TX.com، Alameda Research و F TX Ventures را شامل می‌شود، در حدود 4.8 میلیارد دلار دارایی برنامه‌ریزی شده و 11.6 میلیارد دلار ادعای برنامه‌ریزی شده داشت.

بر اساس اظهارنامه، شرکت Alameda Research بیشترین دارایی برنامه‌ریزی شده را به میزان حدود 2.6 میلیارد دلار داشت. با این حال، گزارش اشاره کرد که شرکت “دعاهایی با اهمیتی را که به عنوان غیرمعلوم ثبت شده‌اند دارد”، که نشان می‌دهد که ارزش واقعی دارایی‌های Alameda ممکن است حتی بیشتر از این مقدار باشد.

FTX.com بیش از 11.2 میلیارد دلار ادعای برنامه‌ریزی شده داشت، اما ادعاهای FTX Ventures غیر قطعی بود. همچنین گزارش نشان داد که داده‌های مربوط به دارایی‌ها یا معاملات ارزهای دیجیتال محدود است. در حالی که بدهکاران بیش از 53 میلیون توکن FTX تضمین شده توسط ارزهایی از جمله بیتکوین، اتر، XRP و USD Coin گزارش دادند، آنها اظهار کردند که “ردیابی بیشتر فعالیت کیف پول و بلاکچین همچنان مسئله‌ای در حال پیگیری است

گزارش بدهکاران نیز اشاره کرد که یک بررسی درباره تراکنش‌های رمزارزی به عنوان بخشی از پرداخت‌ها به داخلی‌های شرکت FTX در حال انجام است. طبق گزارش، سام بنکمن-فرید، مدیرعامل سابق FTX، بیش از ۲.۲ میلیارد دلار از این پرداخت‌ها را دریافت کرده است.

علاوه بر پرونده افلاس، بانکمن-فرید به دلیل اتهاماتی که درباره مشارکت او در فعالیت‌های تقلبی در شرکت مطرح شده، در حال مواجهه با پرونده‌های کیفری و مدنی است.

خبر افلاس FTX و پرونده‌های بعدی آن، نگرانی‌هایی را درباره شفافیت و امنیت صنعت رمزارزی ایجاد کرده است. با این حال، دارایی‌های برنامه‌ریزی شده شرکت بیش از ۴ میلیارد دلار نشان می‌دهد که FTX یکی از بازیگران قابل توجه در بازار رمزارزی بوده است و پرونده‌های در دست بررسی بیشتر نوری بر عملکرد و معاملات شرکت خواهند افکند.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید