صرافی ارز دیجیتال بیت‌گیت اعلام کرد که به‌دنبال افزایش ۵۰ درصدی نیروهای خود است

بیت‌گیت، صرافی ارزهای دیجیتال با بیش از ۸ میلیون کاربر در ۱۰۰ کشور است.

در گزارش سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، حجم معاملات نقدی و آتی در پلتفرم بیت‌گیت به ترتیب به ۵۹ میلیارد دلار و ۶۵۸ میلیارد دلار رسیده است.

این صرافی با وجود زمستان سخت ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که به دنبال افزایش ۵۰ درصدی نیروی کار خود است. همچنین، بیت‌گیت در حال حاضر حدود ۱۳۰۰ کارمند دارد.

درباره صرافی ارز دیجیتال bitget

Bitget یک صرافی ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۷ در چین تأسیس شده است. این صرافی مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین است و به کاربران امکان خرید، فروش و معامله ارزهای دیجیتال را می‌دهد.

Bitget به عنوان یکی از صرافی‌های معتبر و پرطرفدار در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. این صرافی به کاربران خود امکانات متنوعی از جمله امنیت بالا، هزینه کم، سرعت بالا در انجام معاملات و پشتیبانی ۲۴ ساعته را فراهم می‌کند.

بیت‌گیت از سال ۲۰۱۸ با هدف گسترش فعالیت‌های خود به بازارهای جهانی، دفاتر و شعب در کشورهای دیگر نیز ایجاد کرده است. همچنین، این صرافی ارز دیجیتال با همکاری با شرکای بین‌المللی خود، قابلیت پذیرش و پرداخت با ارزهای دیجیتال را نیز فراهم کرده است.

با توجه به اینکه Bitget یکی از صرافی‌های مطرح در بازار ارزهای دیجیتال است و ارائه خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌دهد،
می‌توان آن را به عنوان یک گزینه جذاب برای خرید، فروش و معامله ارزهای دیجیتال در نظر گرفت.

بهمن عمرزاده
نوشته شده توسط بهمن عمرزاده

پیام بگذارید