“بیتکوین با افزایش قیمت بالای ۲۳ هزار دلار بهبود یافت، در حالی که بازارهای رمزارزی به دلیل مشکلات بانکی در ایالات متحده آمریکا، تحرک داشتند.”

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت بیتکوین و ارزهای دیجیتال به شدت افزایش پیدا کرد، زیرا رئیس جمهور آمریکا، جو بایدن، سعی کرد اطمینان بخشی کند که سیستم بانکی کشور پس از فروپاشی بانک ولی و بانک امضاء، ایمن است.

بیتکوین تا ساعت ۱۰:۱۵ صبح به وقت شرق آمریکا، با ۱۳٪ رشد، به بیش از ۲۳ هزار و ۱۵۰ دلار رسید. به گزارش TradingView، قیمت اتریوم نیز حدود ۱۲٪ افزایش یافت و به بیش از ۱۶۰۰ دلار رسید.

“Noelle Acheson، سابقه رئیس بخش بررسی بازار در شرکت ژنزیس، با احترام به استرس و دردی که چند روز گذشته برای کارآفرینان، کارمندان، خزانه‌داران، بانکداران و هر کسی که احساس وحشت در هوا کرده است، بیان کرده است: با صداقت و تقریبا با تاسف باید بگویم که همه این اتفاقات برای بیت کوین مفید هستند.”

معرفی بیت کوین

بیت کوین اولین و مشهورترین ارز دیجیتالی است که بدون واسطه مالی و مرکزی، از طریق شبکه‌ی بلاکچین توسط کاربران جهانی انتقال داده می‌شود. بیت کوین از دستکاری و تغییر دادن بدون ردیابی جلوگیری می‌کند و تضمین می‌کند که هیچ‌کس نمی‌تواند ارزش آن را کاهش دهد.

معرفی ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم یکی از بزرگترین رقبای بیت کوین در بازار ارز دیجیتالی است که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است. اتریوم به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های توزیع شده و قراردادهای هوشمندی که در بلاکچین ذخیره شده‌اند، ایجاد کنند. این ارز دیجیتالی توسط شبکه کاربران قدرتمند اجرا می‌شود و قابلیت اجرای کدهای قراردادهای هوشمند، ارسال توکن‌های مخصوص و تعیین قوانین خاص را دارد. اتریوم امروزه به عنوان یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتالی شناخته شده است.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید