“بزرگترین بدهکار صرافی مفلوکس (Mt. Gox) در بانکرود، تصمیم گرفته است بیت‌کوین‌های بازگشتی را نگه دارد – فشار فروش عظیمی را جلوگیری کرد؟”

در حالی که روند ورشکستگی Mt. Gox همچنان ادامه دارد، توسعه جدیدی در مورد صندوق سرمایه گذاری Mt. Gox، بزرگترین بدهکار صرافی، به وجود آمده است. بر اساس گزارش‌ها، این صندوق قصد فروش توکن‌هایی که باید در اواخر سال دریافت کند را ندارد و قصد دارد دارایی‌های دیجیتال را که در اکتبر برگشت پیدا می‌کنند نگه دارد.

طبق گفته یک نفر آشنا با فعالیت‌های صندوق که خواست نامش نذری شود، استراتژی صندوق سرمایه گذاری Mt. Gox این است که دارایی‌های دیجیتالی را که باید در اواخر سال به آن بازگردانده شوند، نگه دارد.

به جای انتظار تکمیل تمامی دعاوی حقوقی مربوط به سقوط Mt. Gox، این شخصیت برای دریافت پرداخت زودهنگام انتخاب شده است. طبق این ترتیب، صندوق سرمایه گذاری Mt. Gox باید 90 درصد از هر چه که می‌تواند جمع آوری کند را دریافت کند، با نسبتی حدود 70 درصد بیت کوین (BTC) و 30 درصد نقدینگی، طبق یک منبع ناشناس.

مهلت ثبت روش پرداختی که بستانکاران پلت فرم ژاپنی می‌خواهند دریافت کنند تا تاریخ ۶ آوریل می باشد.

نوبواکی کوبایاشی، وکیل ژاپنی که به عنوان نماینده Mt. Gox خدمت می‌کند، در نامه‌ای که در اواخر هفته گذشته منتشر شد، اعلام کرد: “بستانکاران بازسازی که تا موعد آخرین ثبت‌نام خود را تکمیل نکرده‌اند، قادر به دریافت هیچ یک از پرداخت‌های زیر نخواهند بود.” لیست روش‌های پرداخت پیوست شده، شامل موارد زیر است:

1- پرداخت یکجایی زودهنگام

2- پرداخت بخشی از ادعاهای بازسازی ارزهای رمزنگاری شده با ارزهای رمزنگاری شده

3- پرداخت توسط انتقال بانکی

4- پرداخت توسط انتقال از طریق ارائه دهنده خدمات انتقال وجه

به گفته نامه، “لطفا توجه کنید که بستانکاران بازسازی که قبلاً ثبت و انتخاب خود را تکمیل کرده‌اند، نیازی به انجام مجدد ثبت و انتخاب ندارند. لطفاً توجه داشته باشید که این بستانکاران می‌توانند تا موعد آخرین ثبت‌نام خود را تغییر دهند.”

با توجه به اینکه نماینده ژاپنی بیت کوین، حدود ۱۴۱٬۶۸۶ بیت کوین را تحت کنترل خود دارد که ارزش کنونی آن حدود ۳٫۰۶ میلیارد دلار است، بسیاری از مشاوران صنعتی از آن می‌ترسند که رهایی از بیت کوین‌ها از گنجینه Mt. Gox می‌تواند یک فشار فروش بزرگ در بازار رمزارز ایجاد کند. با این حال، تصمیم گزارش‌شده صندوق می‌تواند به این معنی باشد که این سناریو بدگونی از بین برود.

مبادله کریپتویالیوتی Mt. Gox در توکیو سابقاً بزرگترین صرافی دیجیتالی جهان بود، اما پس از فقدان حدود 850،000 بیت کوین در سال 2014، درخواست ورشکستگی داد. باورجویان مبادله تا تاریخ 6 آوریل فرصت دارند تا تصمیم بگیرند که آیا باید پرداخت اکتبر را بپذیرند یا منتظر بمانند تا در طول زمان بیشتری، بخش بیشتری از مطالبات خود را دریافت کنند.

sina
نوشته شده توسط sina

پیام بگذارید